27 Aralık 2011 Salı

GÜZEL GÜNLER VE BONBON İŞ BİRLİĞİ BÜYÜYOR... :)

Babanemiz sizin için örüyor!
Artan yünlerini değerlendirmek için kocaman yatak örtüleri ördüğünü görünce dedik babanecim bizim için de ör!
Siz renklerini seçin, hatta modelini de hayal edin babanemiz örsün sizin için...

İster yatak örtüsü, ister battaniye siz ne renk ne model hayal ederseniz...
Belki sadece çeyizinize koymak istersiniz ha neden olmasın :)

25 Aralık 2011 Pazar

tshirtleri süslüyoruz... güzel günleriniz için!!

Keçeyle yaptıklarımızla güzel günlere ortak olmaya devam!
Şimdi de t-shirtlerinizi süslüyoruz, tamamen sizin hayal ettiğiniz gibi hem de!!
İster doğum günleri için ister, yeni yıl için, ister gidilecek bir gezme için ya da sadece size özel siz de olsun diye tasarlıyoruz!

Cupcakeli bir yaş tshirtü.

Prenses taçlı tshirt.

Yılbaşı için özel tasarlanmış  tshirt.

1 yaş tshirt.

Yılbaşı için özel tasarlanmış çam ağacı süslü tshirt.

Kuşlu tshirt.

Hepsi sahiplerine ulaştı peki siz tshirtünüzü nasıl istersiniz???

20 Aralık 2011 Salı

Bir kez daha mis kokulu lavanta keseleri hazırladık...Hani Doğum paketini hazırladığımız AHMET EGE'miz vardı ya...İşte mevlütünde dağıtılmak üzere..defterine ve kapı süsüne uygun..güpürlerle..nazar boncukları ile süslü lavanta keseleri de giresun yolcusu oldu.. :)

Sizin de istediğiniz güzel bir gününüz mis gibi lavant koksun isterseniz.   guzelguzelatolyesi@gmail.com  veya bonbonbutik@gmail.com adresinde bekliyoruz..

GİRESUN YOLCUSU KALMASSSIIIIIN :):):)


Sevgili sibel hanım'ın şirin kızı ada için daha önceden doğum gününe özel hediyelikleri kurabiyeler ve cupcake'ler hazırlamıştık bonbonbutik olarak..Şİmdi ise Ada' a kardeş geliyor.Kardeşi için kapı süsü, anı defteri , mevlütte dağıtılmak üzere lavanta keseleri ve yine doğum şekerleri ile dolu kocaman bir paket hazırlayıp Giresun'a gönderdik..
Lavanta keselerini ayrı bir post olarak yayınlamayı düşündük..O kadar çok soran ve sipariş veren var ki!! :)

Biz de bu vesile ile Ahmet Ege'ye hoşgeldin diyor...sağlıklı bir ömür diliyoruz!:)

ARIIIII VIZ VIZ VIZZZ......

Bebebiğimiz erkekti, bir sürü farklı çubuklu model Feray Hanım'ın oğlu için rengarenk şekerlendi tek bir sepete girdiler...

Güzel günlerinde ikram edilsin diye!

Birbirinden güzel modeller arasından karar vermekte zorlanan anneler için iyi bir fikir değil mi??

YENİ YIL SÜSLERİ...


Mini mini yılbaşı süsleri kimi çam ağaçlarını süslesin diye, kimi iyi dileklere eşlik etsin diye hazırlandı yola çıktı bile.
 Güzel günlere ortak olsun diye!

Bu sefer üçledik! Anne-kız ve teyze tacı :)

Güzel günler atölyesi ile birlikte ortak çalışmalarımız tam gaz devam ediyoorr!!:)

Anne kız taçları için seri üretime geçtik desek yeri :)

Öykü ve Öykü annesi için hazırladığımız bu taçlara bir de Öykü teyzesini ekledik güzel bir süpriz yapmak için :)
 

5 Aralık 2011 Pazartesi

Güzel günler atölyesi başlıyoooooorrrrrrrr

Çok heyecan verici bir haberi paylaşmak üzere geçtim klavyenin başına. Çok umutlu, mutluyum yazarken bile... Bir "hayaldi, gerçek oldu" projesi benim için...

 Geçen sene tam da bu zamanlar çalışmaya başlamıştım üzerinde. Şimdi Güzel günler atölyesinin bir  parçası olarak açmak istiyorum kapılarımı. Bu güne kadar biz sizin evinize, hastane odanıza, mevlüdünüze, showerınıza bir sürü ama bir sürü güzel gününüze ortak olduk, şimdi siz alın gelin çocuklarınızı, güzel bir günü atölyemizde birlikte geçirelim istiyoruz...
 
 29 Aralıktı taa geçtiğimiz yıl, sormuştum hayalimi blogumu takip eden annelere. Çok  değerli geri dönüşler aldım. Ev ortamı olsun dediniz çoğunuz, çocuklarımız yaşıtlarıyla birlikte faaliyetteyken biz kimi zaman onlara eşlik edelim kimi zamanda başka annelerle kaynaşalım, dertlerimizi deneyimlerimizi  kahve eşliğinde paylaşım istediniz. Hem ben hem çocuğum keyifli vakit geçirirken çokta pahalı olmasın dediniz hani, hem fikirdim sizinle.  
 
Çokça düşündüm ve en sonunda yıllardır benimle yaşayan hayalimi senelerin kattığı tecrübe birikimimle evimin sımsıcak ortamında miniklerimizle paylaşmaya  karar verdim.
 
 Peki ne yapacağız?
 
4,5 yaşında bir çocuk annesiyim biliyorsunuz beni.  Güzel günler atölyesinin el emeği tecrübesini onların yaşına uyarlayıp o günün konsepti olan hediyelerimizi birlikte hazırlarken, çocuklarımıza özgüven ve başarılarından doğan gurur duygusunu sevgi ile işleyeceğiz. Onlar eğlenirken, biz annelerde günün koşturmacasından anne olmanın doğurduğu sorumluluklardan çoğu zaman fırsat bulamadığımız sosyalleşme ihtiyacımızı da keyifli bir ortamla gideriyor olacağız.
 
Atölyemiz 10 Aralıkta kapılarını açıyor. İlk konseptimiz, bu ayın ruhuna uygun! 4 yaş ve üstü grupla  keçeden yeni yıl süsleri hazırlıyoruz. 2 saat boyunca onlar çam ağacımızı süslerken isteyen anneler çocuklarına yardım ediyor isteyenler muhabbete ortak oluyor. Sonuçta çoluk çocuk hepimiz çok keyifli vakit geçiriyoruz!
 
Diğer günler neler olacak derseniz?
 
ARALIK ATÖLYE PROGRAMI :
      10.ARALIK – KEÇE ATÖLYESİ - ister ağacımıza asacağımız, ister  sevdiklerimize hediye edeceğimiz keçeden yılbaşı süsleri yapıyoruz.    
 
        17.ARALIK – TEBRİK KARTI ATÖLYESİ - Annelerimiz  sohbetteyken biz onların yeni yılını kutlamak üzere süprizz yeni yıl kartları hazırlıyoruz.
 
     24.ARALIK – KURABİYE SÜSLEME ATÖLYESİ  Yılbaşı için  sevdiklerimize yılbaşı temalı kurabiyeler süsleyip, paketleyip,evimize götürüyoruz.

Kimler bizimle birlikte keyifli vakit geçirmek ister? Merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşın.