13 Haziran 2011 Pazartesi

BABALAR GÜNÜ KAMPANYASI !! :)Her sene kravat, parfüm, ayakkabı, kol düğmesi, t-shirt, gömlek aramaktan sıkılmadınız mı? Peki sevgili babanız bu rutinden sıkılmış olabilir mi hiç düşündünüz mü?
Bu sene babanıza "onun günü"nde onu da çok şaşırtacak  tatlı bir şeyler vermek istemez misiniz?
 2 KAMPANYA HABERİMİZ VAR SİZE!
Bonbonbutik ve Güzel Günler Atölyesi  babanıza mis kokulu kurabiyeler hazırlamak için mutfağa giriyor!
6 adet iri boy , şeker hamuru kaplı , babanızı anlatan  ister pala bıyığını, ister hobisini,  tuttuğu takımın renklerini ya da o büyük aşkını konduracağımız kurabiyeler özel kutusunda  sadece bu güne özel kargo dahil sadece 45 TL !!!!
Peki ya siz hiç babanıza "el yapımı" tamamen onun damak tadına uygun, içi onun en sevdikleri ile doldurulmuş çikolata armağan ettiniz mi?? O sizin en sevdiğiniz çikolatayı hep bildi, eve eli boş hiç gelmedi değil mi? Şimdi sıra siz de! Onun en sevdiği tatları yazın bize, sadece babanız için sadece ona özel çikolatalar, trüfler hazırlayalım. Kişiye özel el yapımı çikolata truff kutumuz yine sadece bu güne özel kargo dahil : 75 tl


Zaman az, sipariş için son 3 gün!! Çarşamba akşamına kadar bonbonbutik@gmail.com ya da guzelgunleratolyesi@gmail.com adresine mail atın. Bu sefer babanıza birlikte bir süpriz yapalım!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değer veripte yorum bıraktığınız için teşekkürler...