5 Aralık 2011 Pazartesi

Güzel günler atölyesi başlıyoooooorrrrrrrr

Çok heyecan verici bir haberi paylaşmak üzere geçtim klavyenin başına. Çok umutlu, mutluyum yazarken bile... Bir "hayaldi, gerçek oldu" projesi benim için...

 Geçen sene tam da bu zamanlar çalışmaya başlamıştım üzerinde. Şimdi Güzel günler atölyesinin bir  parçası olarak açmak istiyorum kapılarımı. Bu güne kadar biz sizin evinize, hastane odanıza, mevlüdünüze, showerınıza bir sürü ama bir sürü güzel gününüze ortak olduk, şimdi siz alın gelin çocuklarınızı, güzel bir günü atölyemizde birlikte geçirelim istiyoruz...
 
 29 Aralıktı taa geçtiğimiz yıl, sormuştum hayalimi blogumu takip eden annelere. Çok  değerli geri dönüşler aldım. Ev ortamı olsun dediniz çoğunuz, çocuklarımız yaşıtlarıyla birlikte faaliyetteyken biz kimi zaman onlara eşlik edelim kimi zamanda başka annelerle kaynaşalım, dertlerimizi deneyimlerimizi  kahve eşliğinde paylaşım istediniz. Hem ben hem çocuğum keyifli vakit geçirirken çokta pahalı olmasın dediniz hani, hem fikirdim sizinle.  
 
Çokça düşündüm ve en sonunda yıllardır benimle yaşayan hayalimi senelerin kattığı tecrübe birikimimle evimin sımsıcak ortamında miniklerimizle paylaşmaya  karar verdim.
 
 Peki ne yapacağız?
 
4,5 yaşında bir çocuk annesiyim biliyorsunuz beni.  Güzel günler atölyesinin el emeği tecrübesini onların yaşına uyarlayıp o günün konsepti olan hediyelerimizi birlikte hazırlarken, çocuklarımıza özgüven ve başarılarından doğan gurur duygusunu sevgi ile işleyeceğiz. Onlar eğlenirken, biz annelerde günün koşturmacasından anne olmanın doğurduğu sorumluluklardan çoğu zaman fırsat bulamadığımız sosyalleşme ihtiyacımızı da keyifli bir ortamla gideriyor olacağız.
 
Atölyemiz 10 Aralıkta kapılarını açıyor. İlk konseptimiz, bu ayın ruhuna uygun! 4 yaş ve üstü grupla  keçeden yeni yıl süsleri hazırlıyoruz. 2 saat boyunca onlar çam ağacımızı süslerken isteyen anneler çocuklarına yardım ediyor isteyenler muhabbete ortak oluyor. Sonuçta çoluk çocuk hepimiz çok keyifli vakit geçiriyoruz!
 
Diğer günler neler olacak derseniz?
 
ARALIK ATÖLYE PROGRAMI :
      10.ARALIK – KEÇE ATÖLYESİ - ister ağacımıza asacağımız, ister  sevdiklerimize hediye edeceğimiz keçeden yılbaşı süsleri yapıyoruz.    
 
        17.ARALIK – TEBRİK KARTI ATÖLYESİ - Annelerimiz  sohbetteyken biz onların yeni yılını kutlamak üzere süprizz yeni yıl kartları hazırlıyoruz.
 
     24.ARALIK – KURABİYE SÜSLEME ATÖLYESİ  Yılbaşı için  sevdiklerimize yılbaşı temalı kurabiyeler süsleyip, paketleyip,evimize götürüyoruz.

Kimler bizimle birlikte keyifli vakit geçirmek ister? Merak ettikleriniz için lütfen bize ulaşın.
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değer veripte yorum bıraktığınız için teşekkürler...