28 Ocak 2015 Çarşamba

YEPYENI !!! :)

YEPYENİ BİR HEYECANI PAYLAŞIYORUM ŞİMDİ SİZİNLE ... 
YILLARDIR BİR ÇOK ŞAHANE GÜNE BENİ DE KATTINIZ... TEŞEKKÜR EDERİM.. AMA BUNDAN SONRA DAHA DA ÖZEL ANLARA EŞLİK ETMEK AMACI İLE YELPAZEYİ HAYLİ BÜYÜTTÜK :) HER İHTİYACINIZA KOŞALIM DEDİK... BURDA OLMAYAN NADİR ŞEYLERDEN LSUN....YURT DIŞINDAN GELSİN... SİZE ÖZEL OLSUN İSTEDİK... DAHA UCUZ OLSUN DİYE DE ÖZEN GÖSTERDİK.. KENDİ ÇOCUĞUMUZA SEÇER GİBİ TEK TEK SEÇTİK... BEBEK ŞEKERLERİNİ VE PARTİ MALZEMELERİNİ DE ARAYA EKLEMEYİ UNUTMADIK :) ŞİMDİ AŞAĞIDA TANITIMI LAN YEPYENİ SAYFAMIZA BEKLİYORUZ HERKESİ.. 
ARTIK ORADAN ULAŞALIM BİRBİRİMİZE OLUR MU ? 
SEVGİLER... 

///
Herkese MERHABALAR !
Çocukları hayatlarına girince her annenin yaşadığı heyecanları, arayışları, paylaşımları olan iki anneyiz biz….  Arayış her daim hayatımızda , aradıklarımızı paylaşma zamanı dedik ve bu siteye karar verdik. Paylastıkça çoğalacağımıza inananlardanız. İlginizi çekecek çok farklı materyaller, kıyafetler bulacağınıza o kadar eminiz ki burada …
Buyurmaz mısınız ? :)
Paypal ve havale ile çalışıyoruz.
Ürünlerimiz yurt dışından size özel geldiği için tedarik süreci siparişinizi verdikten sonra 25-30 gündür. Bunu düşünerek özel günlerinizi tedarik sürecine göre ayarlayarak vermeniz yararınıza olacaktır.
Kargo firması Yurtiçi kargodur ve tüm Türkiye’ye yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Kutu ve koli boyutlarına göre fiyatta farklılıklar gösterebilir. 200 TL üstü siparişlerinizde kargo bize aittir.
http://www.dreamforbaby.com/Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değer veripte yorum bıraktığınız için teşekkürler...